Спеціальні потреби

Богатирьова не бачить альтернативи вступу України до ЄС


У Центрі Вудро Вілсона у Вашингтоні один з лідерів Партії регіонів Раїса Богатирьова виступила з лекцією на тему “Сьогоднішній політичний клімат в Україні”. Вона звернулася до представників американської громадськості та української діаспори зі своїм баченням викликів, які стоять перед Україною.

Раїса Богатирьова розповіла, що одним із завдань її приїзду до Вашингтона є можливість познайомитися з представниками влади США, громадських організацій, української діаспори та презентувати точку зору Партії регіонів на політичні процеси в Україні.

Раїса Богатирьова зокрема зазначила: “Мені хотілося б розвіяти той міф, який склався навколо нашої партії, як політичної сили, яка представлена бандитами, людьми, які не вболівають за українську націю, українську державу, людьми, які не долучаються сьогодні до виконання національних програм і таке інше”.

Один зі стереотипів щодо зовнішньополітичних орієнтирів Партії регіонів був підданий сумніву вже безпосередньо під час лекції:

“Я, як і більшість українських політиків, не бачу альтернативи приєднанню України до Євросоюзу”.

Також, Раїса Богатирьова розповіла, що перед виїздом до Сполучених Штатів вона мала тривалі розмови як з Президентом Віктором Ющенком, так і з Прем’єр-міністром Віктором Януковичем щодо стосунків України та НАТО. У результаті було досягнуто порозуміння:

“Ми вирішили зобов’язати владу проводити роз’яснювальну роботу, давати об’єктивну інформацію населенню, щоб воно могло саме через певний час зробити висновок і правильний вибір”.

Народ має визначитися під час референдуму. А тим часом, зауважила Раїса Богатирьова, співпраця між НАТО та українським контингентом має тривати шляхом окремих проектів.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG