Спеціальні потреби

Буш сподівається на перемогу у війні в Іраку


Джордж Буш висловлює сподівання, що Сполучені Штати все ще здатні перемогти у війні в Іраку, незважаючи на брак прогресу у ключових районах країни.

Свою заяву Президент США зробив після оприлюднення замовленого Конгресом звіту в питанні Іраку. Голова Білого дому додав, що в питанні безпеки у цій країні досягнуто успіхів, а це своєю чергою сприятиме прогресу на політичному фронті.

У новому звіті вказано на поступ у восьми із вісімнадцяти основних пунктів, незадовільний поступ ще у восьми пунктах та про невизначені результати ще у двох. Автори документа наголошують на браку досягнень у питаннях розподілу прибутків з продажу нафти та політичного примирення.

А тим часом американські військові в Іраку повідомляють, що у результаті повітряного удару у місті Діванія знищено п'ятьох бойовиків, які планували закладення придорожньої бомби. Речник військових сил США заявив, що п'ятеро із шести бойовиків були вбиті у момент, коли вони закладали вибухівку.

За останні два дні американські сили у центральному та північному Іраку також затримали 19 підозрюваних терористів. Один із затриманих, за повідомленням військових, є одним із лідерів терористів у місті Масул. Ще двоє ніби то мають зв'язок з армією Магді радикального клірика Моктади аль-Садра, якого звинувачують у низці атак на сили коаліції.

XS
SM
MD
LG