Спеціальні потреби

Лідер Аль-Кайди можливо отримав поранення


Американські війська ставлять під сумнів повідомлення про те, що лідер Аль-Кайди в Іраку Абу Аюб аль-Масрі отримав поранення в сутичці з урядовими військами.

Американське військове командування у Багдаді говорить, що вони не мають жодного підтвердження правдивості цього повідомлення. Дещо раніше один з іракських телеканалів, цитуючи міністра закордонних справ країни оголосив, що аль-Масрі був поранений, а його головний помічник був убитий у перестрілці з іракською поліцією у місті Балад, що на північ від Багдаду. Щоправда подальші деталі не повідомляються.

Пов’язане з Аль-Кайдою угруповання “Ісламістська іракська держава” на своїй Інтернет-сторінці заперечило, що аль-Масрі отримав поранення, і назвало все це пропагандою.

Нагадаємо, що аль-Масрі є єгиптянином, який минулого року взяв на себе керівництво осередком Аль-Кайди в Іраку після того, як був убитий їхній лідер Абу Мусаб аль-Заркаві. Тим часом іракські, американські та британські війська продовжують проводити спецоперації у Багдаді та південному місті Басра, намагаючись у такий спосіб покінчити з міжетнічними насильствами, що чиняться в цій країні.

Відео - найголовніше

Чого очікувати від промови Байдена до нації. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:26 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG