Спеціальні потреби

Кириленко став лідером “Нашої України”


“Наша Україна”, яка довгий час не могла визначитися з керівництвом тепер має лідера фракції. Ним став колишній віце-прем’єр з гуманітарних питань В’ячеслав Кириленко.

Криза керінвицтва у “Нашій Україні” завершується повним оновленням керівного менеджменту. Кількамісячна інтрига хто ж змінить Романа Безсмертного на чолі партії після призначення Віктора Балоги змінилася на питання – хто ж очолить фракцію. Сьогодні це питання вирішилося дещо неочікуваним вибором.
Очільником партії став В’ячеслав Кириленко. Кириленко, попри свій молодий вік, у політиці давно. Він очолював Молодий Рух, потім був одним із помаранчевих командирів Майдану, віце-премє’ром з гуманітарних питань в уряді Єханурова, тепер депутат фракції “Наша Україна”.

Вибір молодого Кириленка називають черговим етапом кадрового оновлення партії. Не випадково вибори лідера фракції відбувалися у приміщенні секретаріату президента, очільник якого Віктор Балога є головою політради партії “Наша Україна”.

Оновлення керівництва помаранчевої партії почалося після з’їзду партії, де Президент Ющенко різко висловився на адресу бізнесового центру – Петра Порошенка, миколи Мартиненка, Давида Жванії, до яких тяжів тодішній лідер партії Роман Безсмертний.

Однак політологи кажуть, що оновлення керінвицтва було необхідне для того, аби взагалі зберегти “Нашу Україну” як частину українського політикуму. Адже якщо у 2002 році рейтинг партії складав понад 20 %, то 2006 – лише 14 %. Після політичної кризи та періоду визначення партії між опозицією та союзом з Партією регіонів рейтинг постійно знижувався. Тепер від нового керівництва очікують принципово нових підходів до питання партійного будівцництва.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG