Спеціальні потреби

НАСА підтверджує, що глобальне потепління це - не вимисел


Нещодавно американське аерокосмічне агентство НАСА оприлюднило результати своїх наукових досліджень в сфері глобального потепління. За даними дослідників, картина виглядає не дуже втішною, адже температура повітря у світі досягла досі небачених позначок.

У новому звіті науковців НАСА, опублікованому у журналі Національної Академії Науки зазначено, що температура на планеті майже на один градус Цельсія вища від найвищої температури за останній мільйон років. Зокрема кліматолог Том Виґлі говорить так: «Ми спостерігаємо серйозне потепління, найбільше до тепер, а також помічаємо швидкі зміни за останні 100 років».

Після детального порівняння температур повітря за останні сотні років, науковці дійшли висновку, що наша Планета стає теплішою - кожні 10 років температура піднімається на дві десятих градуса, зокрема з середини 70-их років. Науковці занепокоєні, що зростання температури на один градус Цельсія призведе до підвищення рівня моря, зникнення певних видів тварин, посух і танення снігів. «Якщо температура підніметься на кілька градусів Фаренгейта, ми побачимо те, що не мало прецеденту за останній мільйон років. Наша планета буде іншою», - говорить автор досліджень Джеймс Генсен.

Провину за глобальне потепління складають на людську діяльність, зокрема викиди у повітря шкідливих газів - емісії. Генсен каже, що Земля наближається до критичного рівня забруднення повітря: «Нам необхідно загнуздати емісію тепер. А відтак скоротити її у наступні кілька десятиліть».

Якщо світ почне зараз зменшувати викиди шкідливих газів, то температура повітря може стабілізуватися у наступні 40-50 років, - каже Генсен,- а інакше температура повітря лише зростатиме.

Відео - найголовніше

У центрі Нью-Йорка підняли український прапор. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:32 0:00
XS
SM
MD
LG