Спеціальні потреби

В Україну прибув високопосадовець США


В Україні з візитом перебуває заступник держсекретаря Сполучених Штатів Америки Деніел Фрід. Мета візиту - зустрічі з керівництвом уряду, парламентської коаліції та опозицією. Сьогодні пан Фрід зустрівся із головою Верховної Ради Олександром Морозом. Під час зустрічі він заявив, що США готові співпрацювати з новим форматом парламентської коаліціїю

В ходi зустрічі також було обговорено низку питань, що стосуються зовнішньої політики України. Зокрема, говорячи про візит прем´єр-міністра України Віктора Януковича до Польщі, Олександр Мороз зазначив, що його заяви і виступи на економічному форумі Криниця-2006 у польському місті Криниця Гурська свідчать про незмінність зовнішньополітичного курсу України. Збереженню цього курсу, за словами голови Верховної Ради України, сприятиме і збереження добрих відносин України з країнами-сусідами.

Торкаючись взаємин із НАТО, голова Верховної Ради України сказав про готовність виконувати зобов´язання, передбачені Планом дій Україна-НАТО, «враховуючи суспільну думку, яка поки що негативна щодо Альянсу».

В свою чергу, Денiел Фрід, говорячи про відносини Україна-НАТО, зазначив: «Це виключно питання України, якими будуть її стосунки з НАТО. В українському суспільстві немає консенсусу щодо цього питання. Ми б хотіли, щоб стосунки України з НАТО були в інтересах України, щоб Україна почувала себе комфортно».

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG