Спеціальні потреби

Музика - як засіб боротьби з ВІЛ-СНІДом


У рамках проекту освітньо-профілактичної роботи із запобігання ВІЛ/СНІДу, група музикантів нещодавно видала тематичний компакт диск. Музики сподіваються, що збірка приверне увагу молоді до проблеми боротьби зі смертельним вірусом.

Новий компакт диск отримав назву «Для чого ми живемо». Музиканти-волонтери, які працювали над збіркою, представили її на Міжнародній конференції з проблем СНІДу, що відбувалася у Торонто. Зібрані на диску пісні розповідають про надію, відвертість і відповідальність. Абвер Мейсон - виконавчий директор проекту говорить так: «У збірці 20 пісень у стилі хіп-хоп та ритм, і блюз. Вони покликані привернути увагу молодих людей, які входять до групи ризику, але з якими важко спілкуватися традиційним способом. На нашу думку, небезпека зараження ВІЛом настільки велика, що необхідно мобілізувати усі верстви населення».

Деякі музиканти особисто зіштовхнулися з проблемою ВІЛ/СНІДу, як наприклад репер Чад Фиппс з Нового Орлеану, відомий під прізвиськом «Привід». «Дехто з моїх друзів помер від пов’язаних зі СНІДом хвороб. Також я втратив двоюрідну сестру. Я не знаю, як вона заразилася, бо тоді мало що знали про це захворювання, і все просто приховали», - згадує він.

Кейті Маріно - виконавиця жанрів поп та соул, яка крім усього ще й вчить танцювати каже, що працює зі старшокласниками, і для неї важливо на них впливати.

Окрім музичних компакт дисків проект «Відповідальність» намагається привернути увагу до ВІЛ/СНІДу тематичними фільмами з історіями і сповідями різних людей. Не залишається поза увагою й Інтернет. Виконавчий директор проекту Абнер Мейсон сподівається, що музичний диск – це лише початок. «Ми дуже надіємося заохотити інших музикантів. Ми сподіваємося, що вони оцінять нашу роботу, і захочуть використати свій талант у боротьбі зі СНІДом», - говорить він.

XS
SM
MD
LG