Спеціальні потреби

Про візит посла США Тейлора до Донецька


В Україні сьогодні говорили про футбол. Цю тему сьогодні обговорював і посол США в Україні Вільям Тейлор на зустрічі із мільйярдером та народним депутатом Ренатом Ахметовим у Донецьку.

Посол Вільям Тейлор вже другий день продовжує перебувати у Донецьку. Сьогодні він зустрічався з донецькими студентами, де говори про міжнародні взаємини та економіку, та з Ренатом Ахметовим, найбагатшим українським бізнесменом та одним з навпливовіших лідерів нинішньої партії влади – Партії Регіонів. Переважно йшлося про питання зовнішньої та внутрішньої політики. Після зустрічі посол говорив про своє бачення ситуації в Україні, заявляючи, що в Україні є політики, які прагнуть дострокових виборів, однак вони мають на це цілковите право, як це є в кожній демократичній країні, якщо діятимуть згідно законів.

Також пан Тейлор пояснив, що американські військові, що прибули на початку літа до Феодосії не знали про те, що згідно законодавства, без дозволу парламенту не можуть перебувати на території України, і висловив жаль, що вони не змогли відремонтувати соціальні об’єкти та стадіони міста.

Говорив про стадіони і про футбол американський посол і з Ренатом Ахметовим. Як він сказав, власник ФК «Шахтар» розповів йому про деякі футбольні нюанси, а відтак, сьогодні пан Тейлор вболіватиме за «Шахтар» у матчі з «Легією».

Тим часом, підтримка українському футболу сьогодні потрібна, адже нині разом із Польщею Україна змагається за право прийняти в себе чемпіонат Європи 2012. Як каже міністр молоді і спорту Юрій Павленко, зараз доводиться налаштовувати себе на можливі провокації, оскільки такий статус є дуже високим для будь-якої країни:

«І ми до такого протистояння готові, особливо, на останньому етапі. Перед 8-им грудням ми можемо очікувати будь-якого скандалу і будь-якого викиду будь-якої інформації з тим, аби не допустити нас, бо сьогодні ми головні претенденти на право чемпіонату Європи 2012».

Україна вже оформила всі необхідні заявки і має намір провести спільну з поляками презентацію. Це обов’язковий захід для того, аби виграти у змаганні за право приймати в себе футбольний чемпіонат Європи.

На фоні політичних вакацій, на перший план в Україні виходить футбол. Про нього говорять, навіть, у Києві, тут гратиме Динамо з турецьким Фенербахче. Але про політику також не забувають, зокрема, гадаючи, на якому стадіоні буде новий прем’єр Янукович – на динамівському у Києві, чи у Донецьку.

Інше за темою

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG