Спеціальні потреби

Про перші кроки прем’єр-міністра Януковича


Новий український прем’єр Віктор Янукович приймає вітання та представляє міністрів свого Кабінету. Робочий графік прем’єра лише формують.

Віктор Янукович байдикувати не збирається. Перше засідання свого уряду він провів вночі, відразу після вечірнього затвердження у парламенті. Його найближче оточення каже, що наступного дня вже з сьомої ранку Янукович був на роботі і, як це традиційно пишуть на урядових та президентських сайтах, – «працював з документами». Кажуть, тоді він вирішував, що нині буде його першими справами.

Поки що ж він представляє міністрів і приймає вітання. Вітання від Президента Буша Януковичу приніс посол США в Україні Вільям Тейлор, який відвідав нового прем’єра у понеділок.

А Володимир Путін вітав Януковича особисто. Вітати Януковича з високими призначеннями для Путіна справа не нова, під час президентських виборів російський лідер аж двічі вітав Януковича з перемогою. Однак, тепер Янукович цілком офіційно обговорює з Путіним «подальший розвиток дружніх стосунків між нашими народами». Під час розмови обидва домовилися, що детальне обговорення нагальних проблем українсько-російських відносин буде продовжено під час переговорів в Москві, які мають відбутися найближчим часом.

Так вирішилася інтрига, куди з першим візитом відбуде новобраний прем’єр, який раніше не мав однозначної відповіді на це питання, називаючи три міста – Москва, Брюссель, Вашингтон. Як кажуть соратники Януковича з фракції Регіонів, саме в Москві треба вирішувати питання енергетичні, а це напередодні зими важливіше, ніж будь-що інше. Мова має йти, в першу чергу, про безперебійні поставки газу.

А от у відпустку Янукович не збирається, каже, що мав для цього аж два роки. То ж тепер він сам залишається у Києві на всеукраїнському господарстві, президент та спікер, відбувши для себе нелегке літо в Києві, аж до Дня Незалежності подалися до Криму.

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG