Спеціальні потреби

Буш відновить Дохійський раунд переговорів?


Президент Буш заявив про відданість очолюваної ним адміністрації справі відновлення переговорів Світової Організації Торгівлі в питанні лібералізації умов глобальної торгівлі.

Нещодавно Дохійський раунд цих переговорів був зірваний через відсутність консенсусу стосовно фермерських субсидій. Джордж Буш заявив, що Сполучені Штати зроблять все можливе задля відновлення Дохійського раунду ініційованих Світовою Організацією Торгівлі переговорів. Нагадаємо, що минулого тижня ці розмови опинилися в глухому куті. «Наш уряд серйозно налаштований успішно завершити переговори Дохійського раунду, - каже Буш, - ці обговорення надзвичайно важливі. Вони створюють шанс зруйнувати торгівельні бар'єри в світі. Вони дають нагоду розширити комерційні зв'язки, а саме цього ми бажаємо. Вони створюють можливості для нового зросту не тільки тут, а й деінде. Вони також створюють нагоду допомогти мільйонам людей у світі подолати бідність».

Нещодавно припинені Дохійські переговори були покликані зменшити торгівельні бар'єри по всіх секторах. Вони мали дозволити країнам на шляху розвитку експортувати більше власної продукції, відкриваючи водночас свої ринки для імпорту якісних товарів та послуг з розвинених країн. Із своїми зауваженнями про готовність підтримати вільну торгівлю Президент Буш виступив у командному центрі служби берегової охорони США у Майамі Біч, що в штаті Флорида. Майбутнє величезного майамського порту в значній мірі залежить від рішення СОТ. «Порт не даремно називають брамою до Америки. Бо саме міжнародній торгівлі Майамі завдячує своїм процвітанням. В Америці проживає п'ять відсотків населення світу. А це означає, що решта 95 відсотків - наші потенційні покупці», - запевняє Буш. Під час виступу він також обговорив питання внутрішньої безпеки та іміграційні справи.

XS
SM
MD
LG