Спеціальні потреби

США вітають факт сформування коаліції


уривки з виступу Креймера мовою оригiналу

У рамках обговорення сьогоднi у Вашингтонi питань безпеки між Україною та США другий заступник державного секретаря США з питань Європи та Євразії Дейвід Креймер прокоментував новину про сформування коаліції у Верховній Раді України. Від імені уряду США Креймер привітав процеси в українському парламенті, але нагадав, що попереду багато роботи - в першу чергу з формуванням уряду:

«Сподіваємося, приємна новина, що надійшла з Києва про досягнення угоди стосовно створення коаліції, прокладе шлях до швидкого формування нового уряду і повернення України у русло євро-атлантичної інтеграції. Коли Україна буде готова, Сполучені Штати стоятимуть напоготові допомогти. Уряд Сполучених Штатів буде працювати з будь-яким урядом, який буде створено коаліцією. Ми готові працювати з Україною», -- зазначив Креймер

Нагадаємо, президент США повинен був відвідати Україну у рамках свого Європейського турне, що відбувається у ці дні. Однак відсутність уряду в Україні стала на заваді його планам. За словами, Дейвіда Креймера, питання візиту БУША до України буде піднято як тільки коалція створить уряд. A зараз повертаємося до теми конференцiї.

XS
SM
MD
LG