Спеціальні потреби

Луценко дбатиме про порядок на виборах


Члени Соціалістичної партії України, що обіймають високі посади у виконавчій владі, йдуть у відпустку до завершення виборів. Про це керівництво Соцпартії повідомило під час сьогоднішньої зустрічі з журналістами. Єдиним соціалістом, що не залишить своєї посади, є міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

Лідер Соцпартії Олександр Мороз обіцяє, що до кінця виборів усі соціалісти підуть у відпустку. Лише міністр внутрішніх справ Юрій Луценко слідкуватиме за порядком в країні. Мороз пояснив, що Луценко у відпустку не йде, оскільки не є кандидатом у депутати Верховної Ради за списком Соціалістичної партії і залишається працювати через особисте прохання президента. Сам міністр внутрішніх справ стверджує, що залишається для того, щоб провести міліцію через вибори. Щоби її нiхто не використав.

На зустрічі з журналістами Луценко відразу спростував закиди Партії регіонів щодо застосування адмінресрсу з боку міліції під час виборів. Коментуючи розгром наметів Партії регіонів у Донецькій області, який нібито скоїли представники "Нашої України", він зазначив, що опозиція хоче з цього зробити привід для крику про адмінресурс і політичні репресії. Луценко пообіцяв, що жодних зловживань з боку міліції під час нинішніх виборів не буде. Крім того міністр внутрішніх справ пообіцяв не давати спуску не чистим на руку кандидатам у депутати. Кожному охочому бути політиком Луценко радить прочитати його книжку про кримінальну відповідальність за фальсифікацію виборів. Якщо ж нові проколи таки все ж таки будуть, то керівник МВС погрожує декому приплюсувати їхні амністовані умовні терміни:

«А ось всі ці 180 кандидатів до Верховної Ради та понад 500 кандидатів до кримських представницьких органів -- якби подивитись не тільки на їхні статті, а де вони сиділи, на яких зонах червоних чи ні, а який мали статус, було б дуже цікаво. Але я у даному випадку не іронізую. Я не хочу, щоб замість бюджету у першому читанні, країна приймала «общак» у першому мурчанні».

Міністр внутрішніх справ також висловив сподіванняя, що правоохоронні органи Росії змінять своє ставлення до питання притягнення колишнього керівника Державного управління справами при президенті України Ігоря Бакая до кримінальної відповідальності після того, як в Україні відбудуться вибори.

XS
SM
MD
LG