Спеціальні потреби

ПОРА попереджає про можливi провокації


Громадянська партія ПОРА попереджає про можливі провокації під час святкування річниці помаранчевої революції. За словами одного з представників ПОРИ – Андрія Юсова, до партії вже звертались із подібними пропозиціями.

21 листопада минулого року ПОРА розпочала свою акцію протесту з походу від Контрактової площі до Майдану Незалежності. За ніч на центральній площі Києва з’явилось наметове містечко, до якого пізніше долучились тисячі людей. Річницю цих подій ПОРА також збирається відзначити 21 листопада. Проте це не єдина акція, присвячена помаранчевій революції. За словами представника політради партії Євгена Золотарьова, починаючи з четверга, ПОРА планує провести акцію протесту біля Секретаріату Президента з вимогою забрати паркан, яким сьогодні огороджено цю будівлю:

«Я думаю, що це є не тільки образою для тих людей, які відстояли гідність, і свою, і гідність держави і незалежність України рік тому, це є ганьбою для нинішньої влади. Тому iз завтрашнього дня ПОРА починає акцію під назвою "Пора прибирати паркани між владою та народом". На вулиці Банковій будуть з обох боків щоденні пікети громадянської партії ПОРА з вимогою до річниці революції прибрати цей паркан.

Крім того представники ПОРИ попереджають людей про можливі провокації під час відзначення річниці помаранчевої революції. За словами іншого члена політради ПОРИ Андрія Юсова, до партії вже звертались із пропозиціями такого плану. ПОРА закликає учасників святкування уважно стежити за тим, що буде відбуватись на Майдані:

«Ці особи, представники радикальних крил і Ющенка і Тимошенко продовжують намацувати певні організації і консультації проводити з партіями щодо того, хто міг би підтримати їх провокації. Тому я закликаю всі українські партії, які так само будуть на Майдані, радикально відмежуватись від будь-яких дій такого роду. А ту людину, яка ініціює подібні кроки 22 числа вважати персоною нон-грата в українській політиці».

У декаду святкування річниці помаранчевої революції ПОРА планує провести акцію «Пора їх спитати». Ідея заходу полягає у тому, щоб зібрати у людей питання, які вони хочуть задати своїй владі та отримати відповіді на ці питання від політичних лідерів.

Відео - найголовніше

Чотири уроки війни. Думки західних аналітиків. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:20 0:00
XS
SM
MD
LG