Спеціальні потреби

У Вашингтоні не надто стурбовані ситуацією в Українi


Політична криза в Україні продовжує бути у полі зору американського полiтикуму, втiм на сполох нiхто не б`є. «Україна є молодою демократією в стані розвитку. І сьогоднішня ситуація є прикладом складних періодів, які неодмінно постануть перед Україною на цьому шляху», - так прокоментувала останні політичні події в Україні член американського Конгресу Марсі Кептур, яка взяла участь у сьогоднішньому круглому столі, організованому Фундацією Україна-США.

Жінка-конгресмен Марсі Кептур вважає, що ситуація владнається вже за кілька тижнів, і у українського народу немає причин для хвилювань. Однак для досягнення стабільності перш за все необхідне порозуміння і тісна співпраця між урядом та парламентом України, - каже законодавець:

«Зараз дуже важливо, щоб Верховна Рада зробила те, що найкраще для країни, щоб вони могли рухатися далі, досягти приєднання до Світової організації торгівлі, щоб Конгрес міг скасувати поправку Джексона-Веніка, щоб просувалися демократичні реформи. В свою чергу, уряд також не може лишатися бездіяльним по відношенню до корупції. І український народ має розуміти необхідність кроків, до яких вдався уряд».

Марсі Кептур також додала, що якнайшвидше досягнення політичної стабільності є необхідною умовою покращення інвестиційного клімату в Україні.

Між тим заступник координатора відділу допомоги Європі та Євразії Держдепартаменту США Даніел Розенблум стабілізацію в апараті центральної влади вважає критичною, однак додає, що іноземні інвестори та ділові кола здатні попри тимчасові труднощі бачити справжній бізнес-потенціал України.

«Досвідчені бізнесмени, ті, хто планує інвестувати за кордоном, розраховують на довготривалі проекти. Вони не дивляться на тимчасові злети і падіння, вони не дивляться на те, що відбувається цього, наступного тижня чи місяця. І коли вони бачать такий далекосяжний потенціал, вони його розглядають серйозно», -- зазначив Розенблум.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG