Спеціальні потреби

Польові командири знову запрошують народ на Майдан


Польові командири помаранчевої революції Тарас Стецьків та Володимир Філенко знову запрошують українців на Майдан, відсвяткувати річницю революції та послухати звіт своїх вождів. На думку активістів, ця подія може допомогти припинити війну компроматів між двома таборами, що вже йде повним ходом.

Відсвяткувати річницю помаранчевої революції, нинішня влада обіцяла вже давно. Проте, першими запросити на Майдан Незалежності громадян вирішили польові командири Тарас Стецьків та Володимир Філенко. Вони називають себе ідеологічними натхненниками масових акцій, що відбулись за часів революції, і кажуть, що у суспільстві, де вже панує зневіра виникла гостра необхідність почути звіти тих, за кого люди минулого року стояли на Майдані. На думку народного депутата Тараса Стецьківа, ця акція може допомогти уникнути війни компроматів під час парламентської виборчої кампанії:

«Наша апеляція полягає у тому, що можна мати різні політичні позиції, можна робити, якісь неправильні кроки. Ми зараз не маємо права судити правильні, чи неправильні кроки. Але перетворювати українську політику у війну компроматів, з нашої точки зору, є просто злочин. І ми своїм зверненням хотіли апелювати до громадськості, щоб вона сказала своє слово у цьому напрямку».

Стецьків i Фiленко наполягають, що спілкування політиків з народом має відбутись саме на Майдані, щоб вони могли подивитись в очі один одному. До того ж громадяни матимуть можливість безпосередньо висловити своє ставлення до теперішньої влади. За словами Володимира Філенка, люди без сумніву будуть аплодувати своїм обранцям, проте ніхто не забирав у них право свистіти. Отже, передбачити реакцію публіки буде не можливо, вважає Володимир Фiленко:

«Народ має право послухати, розсудити політиків, можливо примирити їх, а можливо у разі потреби, виставити їм персональні оцінки. Тому ми запрошуємо на Майдан усіх. В першу чергу ми запрошуємо на Майдан народ, разом з тим ми запрошуємо туди і усіх вождів революції -- всіх, хто має сміливість туди прийти, всіх, хто має що на Майдані сьогодні сказати. Нехай прийдуть і нехай скажуть».

На питання, що має зробити нинішня влада, якщо народ висловить їй недовіру, Філенко відповів, що тоді політичні лідери мають зробити висновки. Але якщо народ висловить недовіру Тимошенко, то виграє Ющенко і навпаки. Якщо ж громадяни будуть незадоволені обома цими політиками, то виграє третя сила, яка зараз активно формується.

Не брати до уваги думку людей, польові командири політикам не радять, оскільки після подій помаранчевої революції, громадяни стали народом, і той хто не рахуватиметься з цією силою, за словами Філенка, «отримає по вухах».

Польові командири погоджуються, що сьогодні український народ зневірений і ображений, проте підстав для виникнення другої помаранчевої революції в країні нема, кажуть вони.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG