Спеціальні потреби

Омельченко може знову претендувати на посаду мера Києва


За півроку нової влади лише одне місто в україні обійшла тотальна зміна владних керівників. У Києві після революції не відбулося практично жодної зміни не те що голови адміністрації, але й голів районних рад. Ситуація ускладнюється тим, що багато столичних функціонерів фігурують у численних корупційних скандалах, а вимоги про їх звільнення лунають як від партій, так і від громадських організацій та простих громадян. Президент Ющенко неодноразово заявляв, що владу в Києві треба міняти, і лише зараз Олекснадр Омельченко каже, що він подав до Секретаріату нові кадрові пропозиції.

Втім, Омельченко старі кадри захищає, і твердить, що міняти всіх керівників у місті необачено, мовляв, це може погано відобразитися на ситуації в столиці і буде трагедією для самих звільнених керманичів.

Щодо кандиадидатури на посаду мера на наступних виборах, Омельченко радить не поспішати, вкотре каже, що хотів би бачити на цій посаді жінку. Втім, її прізвище він не називає.

При цьому Олександр Омельченко не виключає, що і сам ще раз спробує завоювати симпатії киян. З цим він має визначитися восени, після відповідної розмови з Президентом.

XS
SM
MD
LG