Спеціальні потреби

ОБСЄ нагородила П’ятий канал


Минулої п’ятниці на засіданні Парламентської Асамблеї Органiзацiї з питань безпеки i спiвробiтництва у Вашингтоні український П’ятий канал отримав нагороду ОБСЄ за журналізм та демократію.

Представляючи нагороду, президент Парламентської асамблеї ОБСЄ Елсі Гейстинґс заявив, що українських журналістів нагороджено за професіоналізм, який вони продемонстрували, подаючи суспільству важливу інформацію за складних умов.

«Перед і впродовж минулорічних виборів в Україні П'ятий канал відігравав роль важливого цивільного контролера влади і ми закликаємо їх продовжувати це робити».

Гейстинґс додав, що П'ятий канал мав сміливість і переконання подавати важливу інформацію, коли інші продовжували мовчати».

На церемонію вручення нагороди до Вашингтона прибув головний редактор П’ятого каналу Роман Скрипін. Приймаючи її, він сказав, що ця нагорода для каналу - надзвичайно велика честь і згадав, що Україну ОБСЄ відзначає не вперше, оскільки 2001 першого року цю нагороду отримав Георгій Ґонґадзе.

Роман Скрипін також нагадав, що на подібному форумі два роки тому українські журналісти нарікали на цензуру, а вже сьогодні, після зміни влади, можна сказати, що свобода слова в Україні є; лише тепер журналісти вчаться її використовувати.

Головний редактор П’ятого каналу також зазначив, що попереду в України наступні парламентські вибори і що важливо зберегти здобуті досягнення. Він додав, що українське суспільство у цій площині розраховує на підтримку ОБСЄ.

Премія ОБСЄ за журналізм та демократію з 1996 року вручається журналістам та правозахисним організаціям, які проявили особливі досягнення та сміливість у своїй роботі.

Інше за темою

Відео - найголовніше

"В Америці немає місця насильству", — Джо Байден. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:39 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG