Спеціальні потреби

НДП нарiкає на політичні переслідування


Народно-демократична партія піде на вибори 2006 року, розраховуючи лише на власні сили. Про це сьогоднi , під час прес-конференції в Одесі, заявив голова партії Валерій Пустовойтенко. Він мав зустріч з журналістами у прес-клубі „Право” Національної Спілки журналістів України.

Валерій Пустовойтенко назвав складними взаємини Народно-демократичної партії не лише з Партією регіонів та її лідером Віктором Януковичем, але і з новою українською владою. На його думку, питання створення передвиборчого блоку опозиції напередодні виборів 2006 року, є проблематичним.

Під час спілкування з представниками ЗМІ він висловив подив з приводу звільнення з владних посад практично всіх керівників управлінь, заступників голів адміністрацій, які представляють НДП.

Валерій Пустовойтенко вважає, що нині в Україні мають місце переслідування за політичні переконання. Він не побажав пояснити причини переховування від слідства колишнього Одеського міського голови Руслана Боделана, але піддав критиці те, що вiн назвав переслідуванням правоохоронними органами колишніх учасників сепаратиських зборів - керівників різного рівня у Сєвєродонецьку:

«Є питання до них. Це 100 відсотків. І ми засудили деяких товаришів. Ми від НДП висловили своє бачення і засудили такі прояви. Але слід відрізняти сепаратизм від федералізму. Якщо слідчий сам не знає що таке федералізм чи сепаратизм i проводить допит колишнього губернатора, це смішно. Слідство має вести Служба Безпеки України, згідно з чинним законодавством, а не міліціонери, які не мають до цього жодного відношення».

Валерій Пустовойтенко висловив надію, що на виборах 2006 року очолювана ним Народно-демократична партія одержить належно високу підтримку серед виборців Півдня України. Він вважає Одеську область перспективним у всіх напрямках регіоном.

«Необхідно лише уникати політичної боротьби між керівництвом адміністрації і містом. На порядку денному є реконструкція центральної частини Одеси, порятунок всесвітньо відомого театру, опери і балету, ремонт автошляхів», сказав голова НДП.

Валерiй Пустовойтенко висловив надію і на активізацію жіночого руху напередодні майбутніх парламентських виборів, зокрема, відомої в Одесі громадської організації „Дія”. За словами голови НДП, представники всіх громадських організацій, які співпрацюють з партією у різних питаннях, будуть представлені у складених партійних виборчих списках до Рад різних рівнів.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG