Спеціальні потреби

Створено асоцiацiю древнiх мiст України


В Україні майже сотня міст, вік яких нараховує понад 500 років. Мери частини таких міст сьогодні оголосили про створення асоціації древніх міст України. Вони кажуть, що головне завдання асоціації – показати Україні та світу, наскільки давня держава Україна і як багато в нiй оригінальних історичних пам`яток.

Після Євробачення у Києві експерти досі сперечаються, чи використала Україна свій шанс показати Європі і світу свою країну. Взагалі інтерес до України став помітним в основному після помаранчевої революції, однак це стосувалося переважно політики. Між тим Україна є однією з найдавніших держав Європи, а відтак може значно розвинути свій туристичний потенціал. Поки що центрами туризму традиційно залишаються Київ, Крим та Карпати. Однак керівники невеликих, але давніх міст кажуть, що і в інших регіонах України є на що подивитися.Часом в Україні є просто унікальні місцини, про наявність яких часто не здогадуються навіть місцеві жителі, але які можуть зацікавити чимало людей.

Великі перспективи і у внутрішнього українського туризму, кажуть члени асоціації, оскільки українці, рівень добробуту яких все ж зростає, починає прокидатися інтерес і до власної історії.

В асоціації кажуть, що не мають жодного відношення до політики. Вони хочуть лише обмінюватися інформацією, разом відстоювати справу підтримки своїх історичних пам`яток, проводити археологічні розкопки та популяризувати свої містечка як невеличкі туристичні центри.

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG