Спеціальні потреби

Руслана стала послом ЮНIСЕФ в Українi


Київ - 10 травня. Руслана стала першим національним послом доброї волі ЮНІСЕФ в Україні. У ролі посла ЮНІСЕФ українська співачка, переможниця конкурсу «Євробачення» працюватиме для захисту інтересів дітей в Україні.

Переможниця 49-го пісенного конкурсу «Євробачення» Руслана призначена національним послом Дитячого фонду Об`єднаних Націй – провідної світової організації захисту інтересів дітей. Про це оголосив у Києві представник ЮНІСЕФ в Україні Джеремі Гартлі.

“Я щасливий повідомити, що Руслана погодилась стати першим – наголошую, першим національним послом доброї волі ЮНІСЕФ в Україні”. Як підкреслив пан Гартлі, вибір Дитячого фонду ООН впав на Руслану не лише тому, що вона перемогла на конкурсі Євробачення, а й через її відданість дітям і тій ідеї, яку пропагує Фонд – зробити світ сприятливішим для дітей. Отримавши сертифікат посла доброї волі, всесвітньовідома українська співачка приєдналася до плеяди понад двохсот зірок світового рівня – акторів та музикантів, спортсменів і літераторів, які представляють ЮНІСЕФ у різних країнах світу.

У новій для себе ролі Руслана обіцяє відстоювати права українських дітей на охорону здоров`я. Використовуючи свою популярність, вона збиратиме пожертви для тих, кому необхідна термінова допомога:

«Ми будемо давати людям надію, і люди будуть знати, куди звертатися. Тому що в мене були реальні випадки, коли до мене зверталися люди – це були сім`ї, дітки, батьки, які плакали в мене на руці, просили, щоб я щось зробила, бо терміново необхідна операція...».

Руслана каже, що допомагатиме також Дитячому Фонду ООН у боротьбі з поширенням емідемії ВІЛ/СНІДу та мріє прислужитися вирішенню проблеми дитячої безпритульності в Україні. Як повідомила співачка, дві благодійні акції з цією метою проведе вже цього року – до Дня захисту дітей і на Різдво. Всі кошти від свого сольного концерту, що відбудеться під час цьогорічного конкурсу “Євробачення” в Києві, авторка “Диких танців” також має намір передати на благодійні цілі – закупівлю обладнання для дитячих реанімаційних відділень.

Використовувати вплив знаменитостей у вирішенні глобальних проблем ЮНІСЕФ почав півстоліття тому, обравши загального улюбленця Денні Кея першим послом доброї волі. Сьогодні до сузір`я послів ЮНІСЕФ, серед яких є такі імена, як Одрі Гепберн, Роджер Мур, Джессіка Ланг, додалося й ім`я українки Руслани.

XS
SM
MD
LG