Спеціальні потреби

Китай вводить обмеження для 500 000 осіб, після виявлення 14 нових випадків зараження COVID-19


Влада Китаю запроваджує нові обмеження, побоюючись другої хвилі коронавірусу.

Після того, як в регіоні поблизу Пекіна було виявлено 14 нових випадків зараження за добу, влада Китаю запровадила обмеження, подібні до введених на час пандемії в провінції Ухань.

Округ Анксін, що знаходиться в 150 кілометрах від Пекіна, «буде повністю закрито і контрольовано», оголосила робоча група з подолання епідемії в регіоні. Так, лише одній особі з домогосподарства на день буде дозволено виходити, щоб придбати необхідні речі, їжу та ліки. В Пекіні також знову було закрито школи, в деяких районах запроваджено обмеження а пересування.

Станом на неділю, більше 501 000 осіб померло від коронавірусу COVID-19 у світі. Кількість заражень перевищила 10 мільйонів осіб. Такі дані опирилюднив університет Джонса Гопкінса.

Найбільшу кількість, 2,5 мільйона випадків зареєстровано у США. За Сполученими Штатами йдуть Бразилія, Росія, Індія та Велика Британія.

В деяких країнах вдалось успішно приборкати поширення коронавірусу.

Нова Зеландія не реєструвала нових випадків зараження 24 дні. Протягом червня було зареєстровано два випадки зараження.

В Південній Кореї на кінець травня реєстрували десяток нових випадків зараження щодня, що значно менше, ніж по 700 нових заражень, які реєстрували в країні щоденно в березні.

Дивіться також: У США новий рекорд за зараженням Covid-19. Відео

У США новий рекорд за зараженням Covid-19. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:31 0:00

XS
SM
MD
LG