Спеціальні потреби

США висунули звинувачення у виготовленні бомби, через 32 роки після вибуху літака


Міністр юстиції США Вільям Барр
Міністр юстиції США Вільям Барр

Міністерство юстиції США звинуватило громадянина Лівії у виготовленні бомби, яка вибухнула під час рейсу пасажирського літака в небі над Шотландією рівно 32 роки тому в 1988 році.

Про висунення звинувачень в понеділок заявив міністр юстиції США Вільям Барр. Він назвав напад другим за смертоносністю терористичним нападом проти американців після 9/11.

«Наше послання іншим терористам у світі - вам не досягти успіху - якщо ви нападаєте на американців, де б ви не були, скільки б часу не знадобилось, вас переслідуватимуть і на краю землі, щоб здійснити правосуддя», - наголосив посадовець.

Колишнього лівійського розвідника Масуда Хеїр аль-Марімі було звинувачено у руйнуванні літака Pan Am, що призвело до загибелі 270 осіб, включаючи 190 американців. Масуда було затримано владою Лівії і Барр висловив сподівання, що Лівія дозволить перевезення підозрюваного для суду у США.

Після вибуху, правоохоронці Шотландії та США провели спільне розслідування і в листопаді 1991 року було висунуто звинувачення проти лівійських розвідників Меграхі та Фімаха за їхню роль у нападі, повідомили у Міністерстві.

Дивіться також: У США почалися поставки вакцини від COVID-19 компанії Moderna. Відео

У США почалися поставки вакцини від COVID-19 компанії Moderna. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:30 0:00

XS
SM
MD
LG