Спеціальні потреби

Деякі американські штати поновлюють карантинні обмеження


Каліфорнія, Флорида та Техас в понеділок зареєстрували щонайменше 30 000 нових випадків зараження на коронавірус - це становить 18% нових випадків заражень в світі, пише The New York Times. Населення цих трьох штатів складає майже 100 мільйонів осіб.

Реагуючи на новий спалах інфікувань, місцева влада штатів заявляє про необхідність поновлення карантинних обмежень.

Губернатор Каліфорнії Гевін Ньюзом видав указ про суттєве згортання заходів з поновлення роботи економіки - в штаті знову закриються бари, а ресторани, кінотеатри та музеї будуть працювати виключно під відкритим небом.

Два найбільші шкільні округи Каліфорнії, включно з Лос-Анжелесом, оголосили, що вони почнуть роботу в онлайн режимі восени.

В штаті Орегон запровадили заборону на зібрання більше ніж 10 осіб всередині приміщень.

Губернатор Техасу видав указ про обов‘язкове носіння масок. Головний медичний радник штату Грег Еббот заявив про необхідність поновлення карантинних обмежень у випадку подальшого зростання кількості заражень. Мер провідного міста штату, Х‘юстона, запропонував ввести різкі обмеження на пересування в місті на два тижні.

За поновлення карантинних обмежень виступив головний інфекціоніст США д-р Ентоні Фаучі. «Ми закрились не повною мірою, - заявив Фаучі виступаючи під час події в Стенфордській медичній школі, - тому ми після зростання побачили падіння випадків до достатньо високого значення - 20 000 випадків інфікування за день. Потім ми почали відкриватись, ми бачимо спалахи в Каліфорнії, Аризони, Техасі та Флориді та деяких інших штатах».

У США кількість зареєстрованих випадків за добу склала 61 495, згідно до даних університету Джонса Гопкінса. В Нью-Йорку за добу не було зафіксовано жодної смерті від коронавірусу.

Дивіться також: У Європі через коронавірус більше тиснуть на педалі. Відео

У Європі через коронавірус більше тиснуть на педалі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:28 0:00

XS
SM
MD
LG