Спеціальні потреби

Американські сатирики: свобода слова під вогнем у прямому значенні цього слова


Американські комедіанти засуджують атаку на "Шарлі Ебдо"
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:15 0:00

Американські комедіанти засуджують атаку на "Шарлі Ебдо"

Телевізійні комедіанти у США, які заробляють на хліб тим, що насміхаються над іншими, виступили на захист своїх французьких колег, які загинули, розповідаючи свої жарти.

"12 карикатуристів були застрелені через те, що їх малюнки були образливими для певної групи", - заявив Конан О'Браєн, ведучий популярного шоу.

Свобода слова опинилась під вогнем, - заявляють комедіанти. У прямому значенні цього слова.

"Ми – сатирики – у тому числі і я, працюємо у цій сфері. Це страшно, що мені хтось може сказати «ти не можеш жартувати", - сказав комедіант Білл Меєр.

"Найголовніше у свободі слова те, що будь-який конфлікт можна вирішити за допомогою слів… Зазвичай", - звернув увагу карикатурист "Вашингтон Пост" Том Толс.

Лауреат Пулітцерівської премії Том Толс з "Вашингтон Пост" відзначає, що у насильстві проти журналістів немає нічого нового. Однак те, що трапилося у Франції є неординарної подією.

"Безперечно, ця атака на карикатуристів виходить за межі розумного. Подібна атака на журналістів в офісі трапилася вперше".

Подібне взагалі вкрай важко уявити собі на Заході, - наголошують сатирики.

"У цій країні ми приймаємо як належне наше право жартувати про недоторканних чи святе. Трагедія у Парижі нагадує нам, що деякі люди вмирають за це право", - сказав Конан О'Браєн.

"Наша мета - не розбиратися в цьому, тому що ніякого сенсу в цьому немає. Наша мета… залишити це позаду, іти далі й продовжувати жити", - заявив ведучий "Дейлі Шоу" Джон Стюарт.

Дивіться також: Держдеп : Росія тримає українських заручників

Держдеп : Росія тримає українських заручників
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:02 0:00

XS
SM
MD
LG