Спеціальні потреби

За новини щодо втручання Росії, які не спирались на факти, ЗМІ понесуть відповідальність - голова Сенатського комітету


Слідчі Сенату, які займаються дослідженням втручання Росії у політичні процеси у США, можуть притягнути до відповідальності американські ЗМІ за фальшиві новини, які стосувались втручання Росії, а деякі ЗМІ зрештою можуть "зганьбитись". Про це американському каналу CNN заявив американський сенатор Ричард Берр, голова Сенатського комітету з питань розвідки.

Напередодні у середу Сенатський комітет з питань розвідки оприлюднив деякі підсумки слідства щодо втручання Росії у вибори у США. Серед іншого, було повідомлено, що комітет майже завершив розслідування обставин внесення минулого року змін до офіційної програми Республіканської партії США щодо питання надання Україні оборонних летальних озброєнь, а також обставин зустрічі представників передвиборчої кампанії із тодішнім послом Росії у США Кисляком.

"Відверто кажучи, ми бачимо, що новинні організації не спирались на факти, я думаю це буде віддзеркалено і у нашій доповіді. Ви побачите це на наших слуханнях, і можете очікувати... про все це повідомляли у новинах у досить вільній манері. Журналістам доведеться взяти на себе відповідальність за те, що вони розповідають", - відзначив законодавець.

Водночас Берр відзначив, що законодавці не розслідують роботу ЗМІ.

"Йдеться про те, щоб ЗМІ відповіли за те, що вони повідомляють, не спираючись на реальні джерела, або факти", - відзначив Берр у четвер, спілкуючись із каналом CNN.

Законодавець також наголосив, що його комітет планує представити факти щодо російського втручання, а ЗМІ, які повідомляли те, що суперечить фактам, будуть присоромлені.

Президент США Дональд Трамп у середу через Twitter поцікавився, чому Сенатський комітет з питань розвідки не займається вивченням фальшивих новин, які поширюють провідні американські ЗМІ.

"Чому Сенатський комітет із питань розвідки не досліджує Мережі Фальшивих Новин (Fake News Networks) у нашій країні!", - заявив Трамп.

Дивіться також: На Капітолійському пагорбі почались запеклі дискусії щодо регулювання обігу зброї

На Капітолійському пагорбі почались запеклі дискусії щодо регулювання обігу зброї. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG