Спеціальні потреби

США піднімають сільське господарство Росії - похвалився екс-посол Америки у Москві Теффт


Державний департамент США оприлюднив листа колишнього посла США у Росії Джона Теффта, якого днями заступив на посаді Джон Гантсман. У листі Теффт повторив слова державного секретаря США Тіллерсона про необхідність "відбудувати довіру між двома країнами та змінити відносини між ними".

Говорячи про приклади позитивної співпраці між країнами, Теффт особливо відзначив царину сільського господарства.

"Це дає мені надію, навіть у такі важкі часи", - відзначив Теффт, який обіймав пост посла США у Росії з осені 2014-го року до вересня 2017-го.

"Із допомогою Іноземної комерційної служби США (Foreign Commercial Service) та Іноземної сільськогосподарської служби (Foreign Agricultural Service), компанії США та Росії отримують допомогу у розвитку та розширенні нових відносин та запровадженні нових технологій. Це збільшує торгівлю та інвестиції та посилює зв'язки між двома країнами. Я бачив, як підприємства, які розводять рогату худобу разом працювали над вирощуванням високоякісної яловичини для російського ринку і як підготовлені у США менеджери покращували продуктивність та роботу російських компаній, допомігши їм стати більш прибутковими та успішними".

Теффт також відзначив, що особливо пишається позитивним впливом американських компаній на бізнес-культуру Росії.

Дипломат також наголосив, що США не відступляться від обстоювання своїх інтересів у відносинах із Росією, але будуть шукати можливості для діалогу.

"Ми надалі прагнемо створити підвалини для дискусії між американцями та росіянами про наші відмінності та пошуку багатьох речей, які нас об'єднують. Я став свідком того, як обидві країни пережили бурю у відносинах у 80-х роках, а також - відданості талановитих дипломатів Держдепу у США та тут, у нашому посольстві у Росії. Я зберігаю оптимізм, що наші уряди зрештою зможуть рухатись уперед. Зі свого боку, ми точно готові до цього", - відзначив Теффт.

Дивіться також: Ілон Маск запропонував використовувати ракети для польотів з однієї точки Землі до іншої

Ілон Маск запропонував використовувати ракети для польотів з однієї точки Землі до іншої. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:12 0:00

XS
SM
MD
LG