Спеціальні потреби

За ідею продати Крим президента Чехії на Заході назвали "зрадником власної нації"


Президенту Чехії Мілошу Земану перепало від численних оглядачів на Заході за пропозицію полагодити суперечку між Україною та Росією через Крим за допомогою виплат.

"Він троянський кінь Росії та їх корисний ідіот... Він зрадник чеської нації", - пройшовся по Земану Якуб Янда, директор проекту Kremlin Watch в аналітичному центрі European Values Think-Tank у Празі.

"Сумніваюсь, що хтось зверне увагу на поради щодо вирішення конфлікту, які походять від Земана - те, що він озвучив ймовірно його власна ініціатива, яку як він сам знає ніхто не сприйме", - твітує Лінколь Піґман, дописувач численних західних видань.

"Я вже не знаю, як ще більше дистанціюватись від того, що робить та каже президент Чехії", - твітує європарламентар із Чехії Петр Єжек.

Раніше президент Чехії Земан заявив у Парламентській асамблеї Ради Європи, що вважає втрату Україною Криму "завершеною справою" та пропонує владнати її за допомогою виплат Україні.

Президент Чехії, як уточнює "Європейська правда", визнав незаконність анексії Криму, але заявив, що питання вирішене: "Крим – це анексія, без сумніву. Та це завершена справа (fait accompli)".Земан також пояснив, що в разі незгоди України на компенсацію розпочнеться "європейська війна".

Не лишив Земана без відповіді і свіжостворений Twitter профіль власне півострова Крим, який модерується з України.

"Ми не продаємося", - відповіли тут Земану.

Дивіться також: Чому пам'ятники конфедератам стали гарячою темою у США?

Чому пам'ятники конфедератам стали гарячою темою у США? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:56 0:00

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG