Спеціальні потреби

Бжезінський: Америка має підтвердити, що підтримує Україну


Збіґнєв Бжезінський, ліворуч
Попри будь-яке ізоляціоністське самоусунення від міжнародних справ, чи симпатії до Путіна, в інтересах самих США підтвердити свою підтримку України
Бжезінський у Twitter

Відомий американський політичний експерт, колишній радник з національної безпеки президента США Джиммі Картера Збіґнєв Бжезінський вважає, що підтримка України відповідає інтересам Сполучених штатів.

Про це політолог, який від початку української кризи виступав за т.з "фінський варіант" вирішення конфлікту (Росії має бути гарантовано, що Україна не стане членом НАТО, але Київ матиме свободу вибору "політичної ідентичності" - прим. ГА), заявив у своєму Twitter.

"Попри будь-яке ізоляціоністське самоусунення від міжнародних справ, чи симпатії до Путіна, в інтересах самих США підтвердити свою підтримку України", - пише експерт.

Раніше Бжезінський назвав президента США Дональда Трампа "розумним тактиком" та закликав його виголосити промову з приводу зовнішньої політики, яка б точно назвала "цілі та принципи" його адміністрації на міжнародній арені.

Президент США Дональд Трамп неодноразово наголошував, що позитивно ставиться до можливості співпраці із Росією, включно із метою подолання ІДІЛ. При цьому він відзначав, що у випадку, якщо досягнути вигідної для США угоди із Путіним не вдасться, він буде жорсткішим щодо Путіна, ніж його конкурент на президентських виборах, демократ Гілларі Клінтон.

Коли я заявив в інтерв'ю, що "Путін не піде в Україну, добре запам'ятайте мої слова", я мав на увазі, якщо я буду президентом США. Росія вже у Криму
Трамп у серпні 2016-го

У серпні 2016-го року, уточнюючи одну зі своїх заяв щодо Росії, Трамп (на той час кандидат у президенти - прим. ГА) наголосив - якщо його буде обрано президентом, Путін не піде в Україну.

"Коли я заявив в інтерв'ю, що "Путін не піде в Україну, добре запам'ятайте мої слова", я мав на увазі, якщо я буду президентом США. Росія вже у Криму", - твітував Дональд Трамп тоді.

Дивіться також: Як у США реагують на загострення ситуації на Сході України?

Як у США реагують на загострення ситуації на Сході України? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:01 0:00

Інше за темою

Відео - найголовніше

Антитерористична операція у Нагірному Карабасі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00
XS
SM
MD
LG