Спеціальні потреби

Зірку "Трансформерів" заарештували на протесті проти Трампа


Актор Шая Лабаф на акції He Will Not Divide Us
Актор Шая Лабаф на акції He Will Not Divide Us
Лабаф та його колеги пропонують охочим повторювати у камеру гасло "Він не розділить нас", або ж просто витріщатись в об'єктив

Американський актор Шая Лабаф відомий за стрічками "Трансформери" та "Індіана Джонс" був заарештований поліцією, і згодом відпушений, через інцидент у ході ініційованої самим актором художньої акції протесту проти президента США Доналда Трампа.Лабафа звинувачують у тому, що він зірвав шалик з неназваного чоловіка, а також подряпав та штовхнув його у ході своєї безстрокової акції He Will Not Divide Us, яка транслюється наживо з майданика поблизку музею у Нью-Йорку. Актор має з'явитись до суду 4-го квітня. Йому інкримінується адміністративне правопорушення.


Лабаф та його колеги пропонують охочим повторювати у камеру гасло "Він не розділить нас", або ж просто витріщатись в об'єктив.

За інформацією з твітер акаунту, який інформує про перебіг акції, поліція арештувала актора після того, як він відштовхнув чоловіка, який обійнявши актора промовив у камеру "Гітлер не зробив нічого поганого".

Лабаф активно бере участь в акції і у кількох випадках перекрикував прихильників Трампа, які долучались до акції, яка загалом негативно висвітлюється у прихильних до Трампа ЗМІ та блогах.

В іншому випадку актор войовниче реагував на намагання зірвати акцію з боку людей, які (як повідомляють ЗМІ) хотіли промовити у камеру расистські гасла. Один із таких випадків відбувся у присутності групи осіб з українським прапором, яка приєдналась до акції актора.

Дивіться також: Трамп вимагатиме розслідування фальсифікацій на президентських виборах в США

Трамп вимагатиме розслідування фальсифікацій на президентських виборах в США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:07 0:00

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG