Спеціальні потреби

Ось що відбувається з курсом долара США після указу Трампа


Після запровадження США тимчасової заборони на в'їзд до країни громадян низки країн, які вважаються джерелом терористичної загрози, фондові ринки показали зменшення ряду ключових показників. Відбулось також незначне пониження курсу долара відносно японської єни. Остання зросла на 1% до рівня 113.90 за долар США (дані Marketwatch.com).

За інформацією Reuters, Рейтинг S&P 500 зменшився на 13.7 пункти до at 2,280.99, а Nasdaq Composite на 47.61 пунктів до 5,613.18. Промисловий індекс Доу Джонс знизився на 98.15 пунктів до 19,995.63.

Йдеться не про релігію - а про протидію тероризму та безпеку нашої країни
Дональд Трамп

Спостерігається і зниження технологічних та фінансових індексів.

Промисловий індекс Доу Джонса є одним із кількох фондових індексів, які використовуються для відслідковування промислової складової американських фондових ринків.

Рейтинг NASDAQ Composite розраховується на основі вартості усіх компаній, зареєстрованих на біржі NASDAQ, яка спеціалізується на акціях високотехнологічних компаній.

Індекс S&P 500 розраховується відносно показників 500 акціонерних компаній США, які мають найбільшу капіталізацію.

Широке коло американських та світових політиків, лідерів бізнесу та громадських діячів сприйняли запровадження тимчасової заборони на в'їзд до США як дискримінаційну.

Дональд Трамп відповів на закиди на своїй сторінці у Facebook.

"Йдеться не про релігію - а про протидію тероризму та безпеку нашої країни. У світі понад 40 країн, де більшість становлять мусульмани, і ці країни не підпали під дію указу. Ми продовжимо видавати візи всім без виключення країнам після того, як упродовж наступних трьох місяців переконаємося, що ми переглянули та запровадили найбезпечніші підходи до процесу", - заявив Трамп.

Звучать побоювання, що США розгортатимуть протекціоністські заходи на підтримку американських компаній та промисловості. Державний протекціонізм є ключовою складовою економічної програми Дональда Трампа.

Коментуючи повідомлення у ЗМІ, які поспішили назвати президентські укази щодо тимчасової заборони на в'їзд "забороною на в'їзд мусульман", президент США наголосив, що співчуває біженцям із Сирії.

Зміна біржових показників та позицій долара відбулась на фоні досягнення минлого тижня індустріальним індексом Доу Джонс символічного показника у понад 20 000 пунктів

"Я маю сильні почуття щодо людей, по яких вдарила жахлива гуманітарна криза у Сирії. Моїм найбільшим пріоритетом завжди буде служіння нашій країні та її захист, але як президент я знайду шляхи допомогти тим, хто страждає”, - також наголосив президент США.

Зміна біржових показників та позицій долара відбулась на фоні досягнення минулого тижня індустріальним індексом Доу Джонс символічного показника у понад 20 000 пунктів.

Тоді президент США поспішив поширити інформацію про подію у своєму Twitter.

Дивіться також: "Я не можу повірити, що це відбувається." Америка реагує на "бан мусульман"

"Я не можу повірити, що це відбувається." Америка реагує на обмеження в'їзду до США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:55 0:00

XS
SM
MD
LG