Спеціальні потреби

Півтора мільйона людей страждають від недоїдання у Східній Україні


Донбас

Дворічний конфлікт у Східній Україні залишив приблизно півтора мільйона людей, що недоїдають, включно із 300 тисячами, які не мають харчів, і їм потрібна негайна продовольча допомога.

Всесвітня продовольча програма ООН має на меті постачити майже 270 тисячам найбільш уразливих людей щомісячну харчову допомогу протягом першої половини цього року.

«Два роки насильства, обстріли і страх залишили глибокий слід на тисячах людей у Східній Україні», – заявив представник Всесвітної продовольчої програми в Україні Джіанкарло Стоппоні. «У зв’язку з тим, що конфлікт продовжується, ми мусимо негайно досягти цих людей. Ми закликаємо всі сторони конфлікту надати повний і безперешкодний досту до людей по всій країні», додав Стоппоні.

Від листопада 2014 року ВПП надала екстрену допомогу понавд півмільйону людей, яким вона була необхідна. Це включає 370 тисяч людей, які отримали місячні харчові пакунки і 180 тисяч, котрі отримали допомогу у формі грошових переказів у районах, де ще працюють ринки.

Всесвітня продовольча програма продовжуватиме надавати грошові перекази або харчову допомогу найбільш уразливим особам серед тих, хто потерпів унаслідок конфлікту.

Люди, що живуть у районах, що не контролюються (українським ) урядом, неподалік Луганська і поблизу лінії розмежування – найбільше страждають з приводу недостатку продовольства. Понад половина населення, як у контрольованих урядом районах, а також там, де уряд не контролює населені пункти, або повністю, або значно втратила прибутки.

У той час, як перед спалахом конфлікту Всесвітня продовольча програма не вела діяльності в Україні, тепер вона співпрацює з іншими управліннями ООН, щоб постачити допомогу тим, хто був змушений або покинути свої домівки, або тим, хто повертається додому, а також і тим, хто опинився в пастці в гарячих точках.

Дивіться також: Ці методи лікування раку якісно відрізняються від традиційних

Ці методи лікування раку якісно відрізняються від традиційних. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

XS
SM
MD
LG