Спеціальні потреби

Роздрібний гігант Вол-Март вступає у боротьбу з голодом у США


Найбільша у світі мережа універсальних крамниць Вол-Март розпочинає масштабну програму боротьби з голодом. Компанія обіцяє пожертвувати два мільярди доларів на вирішення проблеми нестачі харчів у Сполучених Штатах.

Упродовж багатьох років мережа роздрібної торгівлі Вол-Март жертвує харчі для бідних верств населення у США.
Президент фундації цієї мережі Марґарет Маккена
Каже, що компанія має намір стати частиною вирішення проблеми голоду».

Цього року Вол-Март зобов’язався пожертвувати бідним майже 500 тисяч тонн продуктів, третину яких буде надано банкам харчів. Втім компанія каже, що деякі продукти буде пожертвувано незадовго до закінчення їхнього терміну споживання.

Виконавчий директор благодійної організації - банку харчів - Вікі Ескера каже:

«Щороку наші банки харчів допомагають 37 мільйонам американців, 14 мільйонам дітей. І ця пожертва вплине на них усіх».

Банк харчів у Балтиморі отримує м’ясо та кури від мережі Вол-Март двічі на тиждень. Однак продуктів ледве вистачає для всіх, кому потрібна допомога. Кількість людей, які звертаються за харчами, постійно зростає.
Директор банку харчів у Балтиморі Пола Майнск не може собі уявити, як банк міг би вижити без партнерства з Вол-Мартом.

«Це партнерство для нас критично важливе, адже що більше продуктів ми отримаємо, то тим більше можемо роздати».

Статистичні дані свідчать, що кожен шостий американець недоїдає. Багато сімей середнього робітничого класу опинилися у скрутному становищі через рецесію і безробіття. За останніх кілька років кількість людей, які звернулися за продовольчою допомогою, зросла на 50 відсотків.

Ерік Макнел, одинокий батько, який втратив роботу минулої осені, визнає, що був час, коли по три дні поспіль не було що їсти.

Експерти зазначають, що благодійність компаній не лише допомагає бідним верствам, але й має позитивний вплив на імідж самих компанії.

«Філантропія дуже популярна тенденція, оскільки це допомагає компаніям робити добру справу у їхній громаді і водночас покращувати свій імідж», - говорить Керол Палмер.

Представники харчових банків визнають, що намір Вол-Марту пожертвувати 2 мільярди доларів - це велика допомога у подоланні голоду у США.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG