Спеціальні потреби

ВПС США розмістили безпілотники MQ-9 Reaper, військових у Румунії - екс-командувач силами США у Європі назвав це "розумним кроком"


Американський безпілотник MQ-9 Reaper у Каліфорнії, 2015-й рік
Американський безпілотник MQ-9 Reaper у Каліфорнії, 2015-й рік

Безпілотники також братимуть участь у навчаннях з країнами-партнерами США

Це допомагає нам отримати ініціативу у регіоні. Російський Чорноморський флот став почуватись комфортно не незаконній базі у Криму
Бен Годжес

ВПС США розмістили розвідувально-ударні безпілотники MQ-9 Reaper та близько 90 військовослужбоців-авіаторів на 71-й базі ВПС Румунії у місті Кимпія-Турзій. Їх метою є збір розвідувальних даних, наглядові та спостережні місії на підтримку операцій НАТО. Про це йдеться у заяві ВПС США. Повідомляється, що ескадрилія безпілотників повністю боєготова.

“Розміщення MQ-9 на передньому краю, у стані готовності на цій ключовій стратегічній локації підтримує віру наших союзників та партнерів, а також надсилає сигнал нашим супротивникам, що ми можемо швидко відповісти на загрози, що виникають”, - заявив генерал Джефф Гарріган, командувач ВПС США у Європі та Африці.

Повідомляється, що безпілотники будуть також здійснювати місії, пов'язані зі свободою маневрування, та будуть інтегруватись до спільних та коаліційних сил у регіоні, братимуть участь у навчаннях з країнами-союзниками та країнами-партнерами.

Розміщення безпілотників у Румунії привітав Бен Годжес, колишній командувач силами США у Європі.

"Розміщення безпілотників ВПС США MQ-9 у Румунії, центрі гравітації НАТО щодо стримування - це розумний крок. Це значно покращує спроможність США/НАТО у Чорному морі. Це допомагає нам отримати ініціативу в регіоні. Російський Чорноморський флот став почуватись комфортно не незаконній базі у Криму", - твітує Годжес.

Дивіться також: Присягу склали новообрані законодавці: що відбувається у Конгресі США?

Присягу склали новообрані законодавці: що відбувається у Конгресі США? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:21 0:00

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG