Спеціальні потреби

Над Європою частково відновлено польоти


Деякі авіакомпанії в Європі поновили рейси через 5 днів після вимушеного припинення польотів внаслідок виверження вулкана в Ісландії.

Управління авіаційного Євроконтролю висловило сподівання, що у вівторок щонайменше 50% планованих рейсів відбуде з Європи. Літаки тепер відлітають з Парижа, Мадрида, Амстердама та Франкфурта.

Проте повітряний простір Великобританії залишається закритим в той час як в напрямку країни рухається нова хмара вулканічного попелу.

У пізніх годинах у понеділок Британська всенаціональна служба авіатранспорту повідомила про те, що ісландський вулкан знову активізувався. Згідно з окресленням представників служби ситуацію важко прогнозувати, бо вона постійно міняється.

У понеділок міністри Європейського Союзу провели відеоконференцію, в ході якої вони створили три повітряні зони над Європою: перша буде відкритою для всіх польотів, у другій будуть частково дозволені польоти, а в третій буде повна заборона на авіарейси.

Повноважений ЄС у справах транспорту заявив, що коли йдеться про безпеку не буде жодного компромісу. Проте він зазначив, що план повинен сприяти поетапному відкриттю повітряного сполучення над Європою.

Він сказав, що це добра новина для авіатранспортної індустрії, для пасажирів, які опнилися в пастці, і для економіки Європи, яка зазнала значних збитів внаслідок кризи.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG