Спеціальні потреби

Популярність агенцій знайомств у «доінтернетівську» еру


30 років тому, коли ще не було Інтернету, в Америці процвітали агентства знайомств, де окрім фотографій, шукачі кохання ще й записували свої звернення на відео.

Мел та Сара Фрідман познайомилися, коли обом вже було за 30 завдяки тоді популярному сервісу «Відео побачення». За дев’ять побачень Мел в кінці 70-их – заплатив аж 300 доларів. Молодий фізик шукав собі дружину, але в жодній з дев’яти жінок, не вгледів свою другу половинку. Мел повернувся назад у бюро. Хотів забрати свої авторські світлини, але агентство вже встигло ними прикрасити офіс. Замість фотографій, звідники запропонували Мелу ще одне безкоштовне побачення. І він погодився.

«Я побачив фотографію Сари, її анкету. Насправді, її фотографія мені не сподобалася, вибачте, але це правда. Мені сподобалося як вона описувала себе. На відео, мені вона сподобалась ще більше. І ще більше, коли я її побачив в житті, просто мабуть недобра фотографія була», – пригадує Мел.

Сара теж добре пам’ятає як вона вперше побачила Мела на відео. Її вразило його почуття гумору та історія про театр, яку він розповів. До Мела Сара встигла сходити лише одне побачення з можливих дев’яти. Окрім почуття гумору, Мел підкорив її й вибором незвичного місця для першої зустрічі.

«Ми пішли в музей авіації та космонавтики. Мел розробляв для музею якійсь двигуни і він хотів мені їх показати. Тобто похизуватися трошки», – розповідає Сара.

Через три місяці Мел попросив її руки. Фрідман пригадує як це все трапилось:

«Сарі потрібний був новий комплект меблів для їдальні і вона попросила мене поїхати з нею в магазин. І я сказав, тобі не потрібні нові меблі, у мене є дуже добрі меблі, і я хочу одружитися з тобою. Я спитав її: «Ти за мене вийдеш?». Мене переповнюють емоції зараз, коли я про це згадую. Вона без паузи відповіла «Так». До речі, той комплект меблів, стільці та стіл, у нас досі є.

Мел каже, агентство відеопобачень закрилося через кілька років після їхнього одруження. Сара ж та Мел в щасливому шлюбі уже 32 роки. Подружжя має двох синів. По щасливих обличчях цієї сімейної пари зовсім не скажеш, що незабаром їх очікує справжнє випробування. Мел – важко хворий і йому потрібна пересадка нирки. Без вагань Сара погодилася стати для нього донором:

«Мелу скоріше за все потрібно буде пересаджувати нирку наступного року. І я вже пройшла всі необхідні тести в госпіталі Джонса Гопкінса. Думаю, я зможу віддати йому свою нирку».

Сара каже, це вже буде новий розділ у їхній історії кохання.

Відео - найголовніше

Історія США: Політичні гасла. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:23 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG