Спеціальні потреби

В Узбекистані судять журналіста Голосу Америки


В Узбекистані судять журналіста Голосу Америки
В Узбекистані судять журналіста Голосу Америки

Узбецький журналіст Абдумалік Бобаєв, який працює кореспондентом Голосу Америки, давав у середу свідчення перед судом у Ташкенті. Його звинувачують у наклепах і в образі уряду.

Бобаєв розповів судові про свою працю кореспондента Голосу Америки. Саме звинувачення проти нього посилаються на працю кореспондента Голосу Америки. У деяких його репортажах була мова про працю дітей на бавовникових полях, про висихання Аральського моря і судовий процес та вирок у справі двох журналістів у червні цього року.

Бобаєв просив дозволу покликати до суду свідків оборони, включно з деякими джерелами його інформації, але суд відмовив йому у тому.

Бобаєва також звинувачують у тому, що він підірвав громадську безпеку та порушив узбецький кордон.

Узбецький журналіст заперечив звинувачення і висловив песимізм щодо результату судової справи, тому що в його країні немає свободи преси.

Якщо суд визнає підсудного винним, йому загрожує восьмирічний термін ув’язнення. Судова справа Бобаєва має відновитися у п’ятницю.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG