Спеціальні потреби

У результаті американських повітряних ударів у Ємені загинуло 13 екстремістів


Шабва на карті Ємену
Шабва на карті Ємену

Збройні сили США повідомили, що в результаті повітряних ударів, скерованих проти пов’язаних з аль-Кайдою бойовиків, під час двох останніх тижнів у Ємені знищено 13 екстремістів і одного поранено.

В оприлюдненій у вівторок заяві Центрального командування США сказано, що три повітряні удари проведено в центральній провінції Шабва між 24 серпня і 4 вересня.

У заяві також підкреслено, що аль-Кайда на Аравійському півострові «залишається значною загрозою для регіону» і для Сполучених Штатів.

«Присутність аль-Кайди має дестабілізуючий вплив на Ємен. Вона використовує неспокій у Ємені для надання притулку, з якого бойовики планують майбутні атаки проти наших союзників, а також США та їх інтересів», сказано у заяві. У заяві з минулого місяця про інший повітряний удар у цьому самому районі Ємену вжито ідентичне формулювання.

Американська кампанія проти ісламських екстремістів продовжується вже протягом семи років. В ході понад 100 повітряних ударів убито декого із головних лідерів угруповання. Проте вони стали об’єктом критики з приводу смерті цивільних.

Президент Барак Обама назвав жертви «трагічним та інколи неминучим наслідком» збройних конфліктів і підкреслив потребу застосування методів, які зменшують можливість жертв серед цивільного населення.

Дивіться також: Холодний прийом американської делегації на саміті в Китаї

Холодний прийом американської делегації на саміті в Китаї. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:55 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG