Спеціальні потреби

Виборчий процес у США буде захищено від кібератак


Міністерство внутрішньої безпеки США запропонувало штатним посадовим особам, що наглядають за дев’ятьма тисячами виборчих округів, допомогти з проблемою захисту систем голосування від загрози кібератак.

Глава міністерства Джей Джонсон провів у понеділок телефонну розмову із посадовцями з усієї країни, а також представниками Міністерства юстиції та Національним інститутом стандартів і технології.

Більшість виборців у США зіштовхується з певним видом технічного обладнання у процесі голосування, незважаючи на те, чи вони голосують за допомогою пристрою із сенсорним екраном чи сканують виборчі бюлетені. Вибір системи голосування робить не федеральний уряд, а самі посадовці-наглядачі.

Прес-секретар Білого дому Джош Ернест нещодавно наголосив, що неоднорідна структура та різноманіття систем голосування мають свою перевагу: потенційним хакерам стає складніше визначити спільні вразливі місця.

Джонсон нагадав штатам про важливість ізоляції машин для голосування від доступу до Інтернету під час голосування.

Він також оголосив нову кампанію, спрямовану на зближення урядових експертів та фахівців із приватного сектора з метою забезпечення безпеки під час голосування та поширення інформації про потенційні ризики для інфраструктури.

Дивіться також: У НАБУ знайшлись матеріали, які загрожують Трампу?

У НАБУ знайшлись матеріали, які загрожують Трампу? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG