Спеціальні потреби

В Нью-Йорку відбулося засідання Міжнародної групи з підтримки Сирії для обміркування справи припинення вогню


Пошкоджені машини з гуманітарною допомогою

У вівторок, на полях сесії Генеральної Асамблеї ООН, відбулася зустріч державного секретаря США Джона Керрі з мінстром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим. Вони намагалися зробити все можливе, щоб зберегти досягнуту тиждень тому угоду про припинення вогню в Сирії, яке вже розпадається.

Представник Державного департаменту Джон Кірбі зробив заяву, в якій сказав, що 19-членна Міжнародна група з підтримки Сирії погодилась, незважаючи на продовження насильства, що і далі існує необхідність дотримуватися всенаціонального припинення ворожих дій на основі досягнутої минулого тижня в Женеві угоди між Сполученими Штатами і Росією».

У результаті атаки на спільну автоколону з гуманітарною допомогою неподалік Алеппо загинуло щонайменше 20 цивільних.

Міністерство оборони Росії заперечило у вівторок, що російські і сирійські літаки здійснили атаку. Сирійські військові особи заперечили по телебаченню, що їх сили причетні до атаки.

Представник Пентагону в понеділок заявив, що очолені США коаліційні сили не були причетні, а високопоставлений американський представник заявив, що залишаються дві інші можливості, маючи на думці Сирію і Росію.

Дивіться також: Віталій Ярема: «На жаль сьогоднішня реформа в органах поліції не призвела до покращення»

Віталій Ярема: "На жаль сьогоднішня реформа в органах поліції не призвела до покращення". Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:37 0:00

XS
SM
MD
LG