Спеціальні потреби

США відклали переговори з Росією щодо ситуації в Сирії


Державний департамент США скасував заплановану на цей тиждень у Гаазі зустріч з російськими дипломатами, на якій сторони мали обговорювати ситуацію в Сирії.

Планувалося, що головною темою переговорів у середу буде підготовка міжнародної конференції з пошуку шляхів політичного врегулювання сирійської кризи.

Високопоставлений представник Держдепартаменту повідомив, що зустріч заступника держсекретаря Венді Шерман і посла США в Сирії Роберта Форда з російськими колегами була скасована у зв'язку з триваючим розслідуванням федеральними властями США справи можливого застосування хімічної зброї в Сирії.

Речник Білого дому заявив у понеділок, що існують дані, котрі вказують на те, що хімічну зброю було використано урядом президента Башара Асада. У зв'язку з цим Вашингтон розглядає можливі варіанти дій у відповідь, не виключаючи військової операції.

Представник США повідомив, що зустріч відбудеться пізніше, оскільки ситуація в Сирії все ще вимагає політичного вирішення.

У Москві представник МЗС Росії Олександр Лукашевич зазначив, що «рішення Вашингтона відкласти зазначену зустріч буквально напередодні узгодженої дати її проведення сприйнято в Москві з серйозним розчаруванням».

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG