Спеціальні потреби

Піддано гострій критиці виявлення програм стеження за американськими громадянами


Директор національної розвідки США Джеймс Клеппер піддав гострій критиці витік таємних документів, які кинули світло на те, як уряд збирає дані про телефонні розмови і користування Інтернетом.

Клеппер сказав, що неавторизоване виявлення цих програм варте догани і чинить важчим запобігання загрозам національній безпеці.

Виголошена у четвер ввечері заява була реакцією на виявлення газетою «Ґардіан» інформації, що Агентство національної безпеки збирає дані про телефонні розмови мільйонів громадян.

Пізніше «Ґардіан» і «Вашингтон пост» повідомили про окремі таємні програми, які, за всіма ознаками, дають Агентству національної безпеки і Федеральному бюро розслідувань прямий доступ до серверів дев’яти найбільших американських компаній Інтернету.

Клеппер сказав, що повідомлення про ці програми вводять в оману, вони неточні і небезпечні.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG