Спеціальні потреби

Путін: Сирія ще не отримала російських ракетних систем


Президент Росії Володимир Путін заявив у вівторок, що його країна поки що не постачила Сирії модерної системи протиповітряної оборони, кажучи, що Росія не хоче порушити балансу сил на Близькому Сході.

Заява Путіна відповідає повідомленням російських ЗМІ з минулого тижня, що Москва ще не надіслала Дамаску ракет S-300 і що ця система не може бути постачена до кінця цього року.

Російські заяви суперечать інтерв’ю, яке минулого тижня президент Башар аль-Асад дав телевізійній станції аль-Манар, що належить угрупованню Гезболла, в якому він дав зрозуміти, що Москва вже надіслала деякі ракети.

Хоча Путін заявив, що угода про продаж ракет не суперчить міжнародним законам, він додав, що Росія поки що не виконала контракту.

Сполучені Штати та Ізраїль попередили Росію, щоб вона не постачала ракет, які явно збільшили б можливості Сирії щодо протиповітряної оборони.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG