Спеціальні потреби

Більшість американців – за значну або повну заборону на володіння зброєю


У місті Ньютаун, що у штаті Коннектикут, поховали ще трьох шестирічних дітей, які стали жертвами масової стрілянини в школі минулої п’ятниці.

Тимчасом результати опитування громадської думки, опубліковані в середу, демонструють, що американці починають змінювати свою думку щодо права на володіння вогнепальною зброєю. Згідно з опитуванням, проведеним компанією CNN/ORC, 52% респондентів підтримують «значні обмеження на зброю або введення заборони на володіння зброєю взагалі».

Напередодні президент США Барак Обама закликав Конгрес відновити заборону на продаж наступальної зброї, яка існувала до 2004 року. Також він призначив віце-президента Джо Байдена очолити групу, що має розробити конкретні пропозиції щодо шляхів обмеження насилля з використанням вогнепальної зброї.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG