Спеціальні потреби

США ввели санкції проти депутатів Держдуми РФ, обраних в Криму


Будівля Міністерства фінансів США у Вашингтоні
Будівля Міністерства фінансів США у Вашингтоні

Раніше санкції проти цих осіб запровадив Європейський Союз

Шість депутатів російської Державної Думи, обрані в Криму, внесено до списку санкцій США у зв'язку з підтримкою незаконної анексії українського півострова в 2014 році.

Дмитро Бєлік, Андрій Козенко, Костянтин Бахарєв, Світлана Савченко, Руслан Бальбек і Павло Шперов були обрані 18 вересня від цього чорноморського півострова і портового міста Севастополь.

Міністерство фінансів США назвало вибори «нелегітимними», зазначивши, що раніше санкції проти цих осіб запровадив Європейський Союз.

У заяві Мінфіну говориться, що вони причетні до політики, яка «загрожує миру, безпеці, стабільності, суверенітету і територіальної цілісності України».

Розширення списку санкцій є частиною зусиль щодо «збереження тиску на Росію, поки вона не буде поважати безпеку і суверенітет України», заявив Джон Сміт - директор Управління Міністерства фінансів з контролю за іноземними активами.

«Міністерство фінансів буде і далі вводити санкції проти осіб, причетних до російської анексії Криму та дестабілізуючих дій Росії в Україні», - сказав він.

Дивіться також: Мустафа Джемілєв вірить у звільнення Криму, вважає це питанням часу

Мустафа Джемілєв вірить у звільнення Криму, вважає це питанням часу. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:10 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG