Спеціальні потреби

ЄС узгодив нові санкції проти чиновників Криму


Раніше введені санкції ЄС пов'язані також із збройним вторгненням Росії на Донбас

Міністри фінансів країн Європейського Союзу у вівторок погодили нові персональні санкції проти чиновників Криму на додаток до обмежувальних заходів, введених після анексії Росією півострова в 2014 році.

Пре це йдеться у повідомленні інформаційного агентства Reuters.

«Рада схвалила новий список в рамках обмежувальних заходів щодо дій, що підривають територіальну цілісність, незалежність та суверенітет України», - повідомив на прес-конференції після засідання Ради міністрів фінансів ЄС міністр фінансів Словаччини Петер Казімір, відповідаючи на запитання про те, чи були введені нові санкції щодо кримських чиновників. Словаччина головує в ЄС до кінця цього року.

Рішення про візову заборону і про заморожування активів в ЄС за роль в анексії Криму або в підтримці збройного вторгнення Росії на сході України діють вже проти 151 людини і 37 організацій.

Анексія Криму Росією не була визнана на міжнародному рівні, і тому півострів потрапив під економічні санкції, в тому числі під заборону на імпорт вироблених в Криму товарів, а також заборону на інвестування або надання туристичних послуг.

Дивіться також: Філіп Брідлав: "Нічого наступального в кількості сил і техніки, що дислокує НАТО, немає"

Філіп Брідлав: "Нічого наступального в кількості сил і техніки, що дислокує НАТО, немає". Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:02 0:00

XS
SM
MD
LG