Спеціальні потреби

Позиції повстанців у районі Алеппо піддано важким повітряним ударам


Знищена машина швидкої допомоги Сирійської цивільної оборони
Знищена машина швидкої допомоги Сирійської цивільної оборони

У п’ятницю посилились повітряні удари проти повстанських сил у районі міста Алеппо, що в північно-західній частині Сирії. Базована у Великобританії організація Syrian Observatory for Human Rights повідомила про щонайменше 30 повітряних ударів в нічних годинах і в п’ятницю вранці.

Сирійська цивільна оборона заявила, що бомби влучили у два її будинки.

Представники американських військових кіл і розвідки піддають під сумнів те, чи Росія бажає і чи здатна робити будь-що з приводу загострення кризи в Сирії, звинувачуючи Москву у продовженні гуманітарної катастрофи.

Ці звинувачення надійшли в час, коли сирійська армія повідомила в четвер про нову кампанію з метою звільнити утримувані повстанцями райони міста Алеппо. Це зменшило надію на відновлення припинення вогню і надання гуманітарної допомоги цивільному населенню, вже розореному п’ятирічною громадянською війною.

Офіційна особа, яка розмовляла за умови нерозголошення її прізвища, підкреслила, що єдиним прийнятним результатом будь-якого політичного процесу було б усунення від влади президента Сирії Башара аль-Асада.

Проте є сумніви, чи Москва могла б навіть погодитись на такий план, не зважаючи на те, який вплив це мало б на Росію чи регіон.

Дивіться також: Валерій Чалий: «Слабкість України спровокувала Путіна, а сила - встановлює мир»

Валерій Чалий: "Слабкість України спровокувала Путіна, а сила - встановлює мир". Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:12 0:00

XS
SM
MD
LG