Спеціальні потреби

Імовірні російські шпигуни відповідатимуть перед американським судом


Десятеро російських імовірних шпигунів, які перебувають під арештом у США, у четвер мають з’явитися перед судом, щоб відповісти на звинувачення.

Їх буде доставлено до федерального суду в Нью-Йорку, де раніше проти них висунуто звинувачення.

Адвокат Анни Чепман Роберт Блум заявив, що справа може швидко знайти розв’язку. Він натякнув, що його клієнтка, можливо, погодиться на пропозицію визнати себе винною, після чого її буде депортовано.

Раніше родина російського науковця , ув’язненого за розвідувальну діяльність на користь Сполучених Штатів, заявила, що його може обміняють на запідозрених у шпигунстві росіян, заарештованих у США. Близькі до Ігоря Сутягіна особи кажуть, що його вже переведено з в’язниці у північному районі Росії до в’язниці в Москві. Вони додають, що звідти Сутягін відбуде до Великобританії.

Брат Сутягіна сказав Голосу Америки, що пропозиція обмін шпигунами вийшла від США, проте американські та російські офіційні особи не коментують справи.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG