Спеціальні потреби

Величезний ураган сповільнив президентську виборчу кампанію у США


За тиждень до президентських виборів у Сполучених Штатах президент Барак Обама і його республіканський суперник Мітт Ромні обмірковують те, як здобути прихильність виборців у час, коли десятки мільйонів мешканців східних районів США борються із наслідками величезного урагану.

Обидва кандидати скасували заплановані на вівторок зустрічі з виборцями й зосереджують увагу на потерпілих від урагану та закликають людей сприяти організаціям допомоги.

Ураган має вплив на кілька дуже важливих штатів, які, на думку експертів, можуть вирішити результати виборів шостого листопада, таких як Вірджинія, Північна Кароліна, Пенсильванія. Нью-Гемпшир і Огайо.

У деяких частинах Вірджинії і Північної Кароліни на час проходження урагану закрито місця, в яких уже відбувалося голосування. У столичному Вашингтоні виборчі пункти закриті й у вівторок.

У понеділок президент Обама повернувся до Білого дому, щоб звідти керувати діями уряду у відповідь на ураган. Співробітники Ромні кажуть, що він, можливо, цього тижня відвідає райони, через які пройшов ураган.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG