Спеціальні потреби

Компанія БП розпочне операцію остаточного закриття нафтової свердловини


Нафтовий гігант Бритиш Петроліум планує у вівторок розпочати операцію з метою остаточного закриття пошкодженої нафтової свердловини в Мексиканській затоці.

У понеділок компанія була змушена відстрочити перевірку для встановлення того, чи вона може продовжувати операцію. Причиною відстрочки був невеликий гідравлічний витік, який виявлено в ковпаку на свердловині.

Тепер інженери намагаються усунути витік і кажуть, що випробування і головна операція може розпочатися ще у вівторок.

Ковпак на свердловині було поставлено в середині минулого місяця. Він успішно закрив свердловину, проте це була лише тимчасова розв’язка.

Також у понеділок уряд США заявив, що часу встановлення ковпака з пошкодженої свердловини вилилося приблизно 4.9 мільйони барелів нафти. Однак офіційні особи додають, що не вся ця нафта вилилась у води Мексиканської затоки. Вони кажуть, що завдяки заходам БП – під наглядом уряду – ще до часу поставлення ковпака/ вдалося зібрати приблизно 800 тисяч барелів нафти.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG