Спеціальні потреби

Президент Обама звернеться з промовою до народу


У вівторок ввечері президент Барак Обама звернеться до народу з промовою на тему заходів своєї адміністрації у зв’язку з величезним виливом нафти у Мексиканській затоці. Він виголосить промову з Овального кабінеті в Білому домі і вона передаватимуться по телебаченню.

Президент виголосить промову через кілька годин після повернення зі штату Флорида, де він ознайомлюється із знищеннями на узбережжі штату. У понеділок він відвідав узбережні райони сусідніх штатів Міссісіпі і Алабама, де обіцяв мешканцям, що їхнє життя повернеться до нормального стану, хоча очищувальні робити вимагатимуть довшого часу.

Передбачається, що в середу президент матиме зустріч з керівництвом нафтової компанії Бритиш Петроліум, щоб закликати їх створити спеціальний фонд, з якого виплачуватимуть відшкодування індивідуальним особам і підприємствам, які потерпіли в результаті виливу нафти. Деякі американські законодавці закликають, щоб на рахунку фонду було до 20 мільярдів доларів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG